KONST / Litografier / Färglitografi 9354339
nr 935 4339
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Kaj Bernstone (f. 1946), 86/290, 'Jimi Hendrix', signerad, bladets mått: 61x50
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
måndag 19 januari 2015
kl 19:40:21